JC Resort Zduchovice

JC Resort Zduchovice

Jezdecké centrum Resort Zduchovice se nachází na kraji obce Zduchovice v krásné přírodě Povltaví, v turisticky atraktivní oblasti mezi přehradami Slapy a Orlík na pomezí Sedlčanska a Příbramska, v blízké dostupnosti Prahy (cca 45min jízdy autem). Fungujeme již od roku 2004 a každoročně se rozrůstáme a modernizujeme.

Disponujeme moderním zázemím na vysoké úrovni jak pro jezdce, koně i návštěvníky. Ustájení při závodech je vždy v pevných moderních halách, kolbiště 60x80m, 2 opracoviště (30x65m, 20x40m) i povrch v jezdecké hale (32x66m) je pískový s geotextilií a se speciálními drenážními prvky, díky nimž nedochází k rušení závodů, vlivem nepříznivého počasí. Ubytování je zajištěno přímo v areálu v Pensionu Jezerná. O stravování se stará Novoměstský pivovar, který své speciality podává v Letní restauraci s přímým výhledem na kolbiště!

Pro svoje služby jsme byli již třikrát za sebou vybráni jako pořadatelé největší chovatelské akce v České republice – FINÁLE KRITÉRIA MLADÝCH KONÍ v kategorii skoky a drezura. Již 7x Resort Zduchovice pořádal Mistrovství České republiky Pony v kategorii skoky a drezura. Třikrát se v resortu uskutečnilo Mistrovství dětí a juniorů v parkurovém skákání. V roce 2014 bylo Jezdecké centrum Resort Zduchovice přidáno do kalendáře Českého skokového poháru a stali jsme se tak už pravidelnými pořadateli Velké ceny Zduchovic.

Těšíme se na Vás!

www.resort-zduchovice.cz

 

Fotogalerie