Equitana Martinice

Equitana Martinice

Náš areál najdete ve středních Čechách, zhruba 75 km od Prahy směrem Písek v malebném prostředí středních Čech na okraji Blatenské pánve plné rybníků a lesů.

Od roku 2007 pořádáme v našem areálu závody v parkurovém skákání všech obtížností a to včetně několika uspořádaných Mistrovství ČR v této jezdecké disciplíně. Od roku 2011 jsme členem Asociace Český skokový pohár, přičemž tento seriál každým rokem pravidelně zahajujeme.

Disponujeme moderním a kvalitním jezdeckým zázemím. Ustájení při závodech poskytujeme ve vlastních boxech v pevných halách, kolbiště i opracoviště mají pískové povrchy s geotextilií. K dispozici jsou samozřejmě i přípojky elektrické energie, rozvody pitné vody a další potřebná infrastruktura.

Jezdecký areál je součástí Equitana Hotel Resortu, který nabízí kvalitních ubytování stravování v hotelové restauraci a v občerstvení SENÍK při závodech. Samozřejmostí je i komfortní a útulné wellness centrum, konferenční servis pro firmy a další sportovní zázemí kromě jízdárny.  Jsme na trhu již 10 let a za tu dobu jsme již vícekrát prokázali naší kvalitu.

Od roku 2015 vstupujeme do další jezdecké disciplíny, kterou je DREZURA.

Těšíme se na Vaší návštěvu u nás v Martinicích.

Hotel EQUITANA – www.equitana.cz
Jezdecký areál – www.csi-martinice.cz

 

Fotogalerie